ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ

СТОРОНИ І ТЕМА

Ця Угода https:nusahome.com.tr особа, яка купить товар (далі-товар / товар) з сайту (далі-сайт) (далі-товар / товар) (далі-покупець).Що стосується обміну між компанією-продавцем NÜŞA TEKSTIL (далі-продавцем), розташованою за адресою фетхібей Cd 12/A, 34130 Fatih/Istanbul, то в електронному вигляді покупцем надаються відповідні товари, якість і кількість, декретна ціна, визначає права, права та обов’язки сторін відповідно до положень Закону Про захист прав споживачів, а також Положення про принципи та процедури реалізації дистанційних договорів у формі замовлення, в якій вказані умови збору та дати продажу вартості продажу. Оголошені ціни і обіцянки дійсні до тих пір, поки не будуть оновлені і змінені. Ціни, оголошені в терміновому порядку, дійсні до кінця зазначеного терміну.

Стаття 1. ПРАВО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Продавець бере на себе наступне зобов’язання перед покупцем (споживачем). “Ми визнаємо, що споживач має право відмовитися від договору, відмовившись від товару або послуги протягом семи днів з дня отримання товару або підписання договору без будь-яких цивільних і кримінальних обов’язків і без будь-яких підстав, і зобов’язуємося повернути товар з дати, коли повідомлення про відмову надійде продавцю або постачальнику.”

Щоб скористатися правом на відмову, необхідно протягом цього часу надати продавцеві письмове повідомлення. Якщо це право буде використано, 3. необхідно повернути оригінал рахунку-фактури і зразок протоколу про доставку вантажу про те, що товар, доставлений особі або Покупцеві, був відправлений продавцеві. Вартість товару повертається покупцеві протягом 10 (десяти) днів з моменту отримання цих документів. При оплаті кредитною карткою повернення здійснюється також шляхом повернення на кредитну карту покупця. Якщо відповідно до податкового законодавства оригінал рахунку не буде відправлений, ПДВ та інші юридичні зобов’язання, якщо такі є, не можуть бути повернуті. Вартість доставки повернутого товару несе покупець.

У разі товару, виготовленого відповідно до особливих побажань і вимог покупця або виготовленого на замовлення шляхом внесення змін або доповнень або не підлягає поверненню за своїм характером, з можливістю швидкого погіршення або закінчення терміну придатності, а також при розпакуванні косметики і т.д., навіть якщо продукт використовується або не використовується в цілому, покупець не може скористатися своїм правом на відмову.

Стаття 2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Покупець погоджується з тим, що прочитав і ознайомився з основними якостями продукції, показаної на сайті, ціною продажу і способом оплати, а також попередньою інформацією про доставку і надав необхідне підтвердження продажу в електронному вигляді.

2.2. Товар буде доставлений на адресу доставки, вказану Покупцем на сайті, упакований разом зі своїм рахунком і неушкоджений не пізніше ніж через 3 робочих дні, при необхідності цей термін може бути продовжений.

2.3. Якщо товар повинен бути доставлений іншій особі / організації, крім покупця, продавець не несе відповідальності за те, що особа/організація, що підлягає доставці, не погодиться на доставку.

2.4. Покупець несе відповідальність за перевірку товару в момент його доставки, а коли бачить в товарі будь-які проблеми з вантажем, не приймає товар і оформляє протокол посадовій особі вантажної компанії. В іншому випадку продавець не візьме на себе відповідальність.

2.5. У разі запиту продавця під час доставки товару покупець зобов’язаний підписати друкований зразок цієї Угоди; у разі його не підписання доставка товару може і не бути проведена. Договір, затверджений Покупцем при здійсненні покупок на сайті, адекватний і дійсний в будь-якому випадку.

2.6. Якщо інше не обумовлено продавцем, покупець повинен повністю оплатити вартість перед доставкою товару. Якщо вартість товару не була оплачена Продавцем до доставки, продавець може в односторонньому порядку розірвати договір і не доставити товар.

2.7. Якщо з якої-небудь причини після доставки товару банк/Фінансова установа, якій належить кредитна картка, не сплатить вартість товару продавцю, товар буде повернуто продавцю не пізніше ніж через 3 дні, якщо всі витрати будуть належати покупцеві. Всі інші законні права, включаючи відстеження того, що продавець отримає за товар, захищені додатково і в будь-якому випадку. Щоб не коливатися, банки та фінансові організації, такі як кредитні картки, картки розстрочки тощо. термінові / розстрочені платежі, що надаються емітентами , – це можливість оплати в розстрочку, що надається кредитом та / або безпосередньо зазначеною організацією; продажі товарів, які реалізуються в рамках цієї Угоди і за які Продавець повністю стягує плату, не вважаються продажем в розстрочку з боку цієї Угоди, а є авансовими продажами. Законні права продавця у випадках, які за законом вважаються продажем в розстрочку (в тому числі права розірвати договір і / або вимагати, щоб всі залишилися борги були погашені разом з відсотками по дефолту), є і захищені. У разі дефолту покупця нараховуються відсотки по дефолту в розмірі 5% на місяць.

2.8. Якщо товар не може бути доставлений протягом 30 днів через надзвичайні ситуації (наприклад, погодні умови, землетруси, повені, пожежі), за винятком звичайних умов продажу, а затримка перевищує 10 днів, продавець повідомляє покупця про доставку. У такому випадку покупець може скасувати замовлення, замовити аналогічний товар або почекати до кінця надзвичайного стану. Якщо вартість товару стягується при скасуванні замовлення, він буде повернутий покупцеві протягом 10 днів з моменту скасування бронювання. При оплаті кредитною карткою повернення здійснюється також шляхом повернення на кредитну карту покупця.

2.9. Покупець може повідомляти про свої претензії і скарги на продукцію і продаж продавцю по каналах взаємодії з продавцем в частині вступу угоди.

Стаття 3. УГОДА ПРО ДОКАЗИ ТА КОМПЕТЕНТНИЙ СУД

Записи постачальників (включаючи записи на магнітних носіях, такі як комп’ютерні аудіозаписи) дають переконливі докази для вирішення будь-яких спорів, які можуть виникнути в результаті цієї Угоди та/або його виконання; у разі перевищення заявленої вартості в Міністерстві науки, промисловості і технологій уповноважені арбітражні інстанції споживачів, суди споживачів і виконавчі органи в житловому будинку покупця і продавця.

Покупець заявляє, погоджується і зобов’язується ознайомитися з усіма умовами і описами, написаними в цій угоді і в формі замовлення, що є його невід’ємною частиною, отримати, переглянути і повністю ознайомитися з умовами продажу та іншою попередньою інформацією.