УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

Захід на даний сайт або використання будь-якої інформації на даному сайті означає, що ви погоджуєтеся з наступними умовами.

Вхід на цей сайт дозволяє використовувати інформацію та інші дані сайту або Сайту, а також програми і т. д. будь-який прямий або непрямий збиток, заподіяний в результаті його використання, порушення договору, делікту або інших причин https:nusahome.com.tr він не несе відповідальності. Бутік дуру не несе ніякої відповідальності за порушення договору, делікт, недбалість або інші причини, а також за переривання угоди, помилки, недбалість, переривання.

https:nusahome.com.tr він залишає за собою право змінювати, реорганізовувати сайт і припиняти трансляцію будь-яких послуг, продуктів, Умов використання сайту та інформації, представленої на сайті, без попереднього повідомлення. Зміни вступають в силу в момент публікації на сайті. При використанні сайту або вході на сайт ці зміни також вважаються прийнятими. Ці умови застосовуються і до інших веб-сторінок, на які посилаються.

https:nusahome.com.tr ми не несемо ніякої відповідальності за порушення договору, делікту, недбалості або інших причин, за переривання угоди, помилку, недбалість, переривання, видалення, втрату, затримку транзакції або зв’язку, комп’ютерний вірус, помилку зв’язку, крадіжку, знищення або несанкціоноване внесення, зміну або використання записів.

Цей сайт https:nusahome.com.tr він може містити посилання або посилання на інші сайти, які не знаходяться під його контролем. Бутік дуру не несе відповідальності за зміст цих сайтів або будь-які інші посилання, які вони містять.

https:nusahome.com.tr загальний зовнішній вигляд і дизайн цього сайту, а також вся інформація, зображення на сайті https:nusatekstil.com.tr.com він є власником або ліцензіатом усіх матеріалів (“матеріалів”), включаючи доменне ім’я, логотип, значок, демонстративні, письмові, електронні, графічні або машиночитані технічні дані, комп’ютерне програмне забезпечення, реалізовану систему продажів, бізнес-метод і бізнес-модель, а також права інтелектуальної та промислової власності і перебуває під правовим захистом. Ніяких матеріалів на сайті немає; він не може бути змінений, скопійований, відтворений, перекладений на іншу мову, перевиданий, встановлений на іншому комп’ютері, відправлений поштою, переданий, представлений або поширений без попереднього дозволу і вказівки джерела, включаючи код і програмне забезпечення. Весь або частина веб-сайту не можуть використовуватися без дозволу на іншому веб-сайті. Дії, навпаки, вимагають цивільної та кримінальної відповідальності. https:nusahome.com.tr всі інші права, які тут явно не вказані, захищені.

https:nusahome.com.tr адміністрація залишає за собою право в будь-який час оновлювати вміст даної сторінки з відмовою і радить користувачам відвідувати сторінку з відмовою при кожному вході на сайт.